Re: ahh

topka | 27.02.2017

Jsem ráda, že tě mohla Zrada vrátit do normálu. No víš, je fakt, že někteří se svými komenty tohoto typu rádi cítí důležitě (četla jsem ho)
Jsem zvědavá, jestli ses trefila do toho, co si myslíš o chování Sergiho. Moc by mě to zajímalo, tak doufám, že jak to bude u konce, že mi to pak písneš. :) Ale s tím spodním prádlem :D he he he , bych to chtěla vidět, Jason by si musel pořádně utáhnout šňůrku, aby mu trencle nespadly:D :D
Novináři si rádi vymýšlejí, to je známo - tedy myslím bulvár. A myslím, že to všichni zúčastnění ví moc dobře. Ale dokud budou lidi dychtit po takových vymyšlených senzacích, tak se těchto pisálků nikdy nezbavíme. Mě osobně je třeba fuk, jestli se někdo z herců rozvedl, jestli má nějaká zpěvačka milenku nebo milence a podobně. Na tom můj život nestojí a ani mě nezajímá, kdo z nich má kdy narozeniny, nebo co dostali za dárky. Moje rodina nebo známí to nejsou, tak proč bych o tom měla číst? Tak asi tak k bulváru. :)
No, sem odbočila, ale tak nějak komentík končí, protože bych tu musela rozebrat Sergiho a to by nešlo, to bych totiž prozradila, jak to dopadne, :) A děkuji za koment :)

Přidat nový příspěvek