Re: íííí

topka | 19.02.2017

Tak vezmu to popořadě:-)
Motám ti hlavu? Ha ha ha... Rozhodnout se, kdo je pro Jasona lepší? To je těžká otázka, ale ne pro mne :D protože já to už vím a nepovím :D Ale jinak ano, Francis se zachoval dobře, že nešel dál. Taky má u mně za to velké plus. Jde na to prostě opatrně. Je si vědom toho, jak na tom teď Jason je.
Lehká zrada - dalo by se to tak říct. Ale je to lehká zrada i ze strany Jasona. Líbal se s někým jiným, než koho vlastně miluje. Ale je pravda, že si to uvědomil, ale má z toho v hlavě pořádný zmatek.
Ten rozchod, k tomu bych řekla asi to, že ty fotky a návštěva Leona u Sergiho, byly vlastně poslední kapkou. Jenže co to je, když si toho Jason není vůbec vědom? Když pořád tvrdí, že by nikdy Sergiho nepodvedl. Opravdu to tak je?
Jsem ráda, že jsem ti tím trochu zamotala hlavu. :D Chápu, jak to s tím rozchodem myslíš. Proto jsem psala, že ty fotky byly poslední kapkou, která k tomu vedla. Tak snad nezklamu ani pokračováním. Vždycky se do něčeho vrhnu a pak je z toho kliše jak prase :D :D
Tak snad to tentokrát nepohnojím a budete spokojení. :)
A poslední bod - Bred - bývalý voják, soukromé očko... intuice a dobrý odhad na lidi. Hned pozná, že se něco děje, i když neví co. Ale víme, podle Melova strýce a Jefriho, že se do toho zakousne a přijde tomu na kloub. Nebo se o to aspoň snaží. Tím nechci naznačit, že v tomhle příběhu bude hrát nějakou velkou roli. Spíš o něm už moc "neuslyšíte". Ale tahle kapitola své opodstatnění určitě má. :) A jak? To se teprve dozvíš. :)
Jsem ráda, že se ti kapitola líbila a moc mě potěšil komentář. Děkuji za něj. :)

Přidat nový příspěvek