íííí

kated | 19.02.2017

Ahhh jo motáš mi hlavu... nevím vůbec co si teď mám myslet. Stále bych totiž chtěla vidět Sergiho po Jasonově boku... ale zase na druhou stranu je Francis taky nakonec v pohodě. Zabodoval u mě když nepokračoval v tom v co chtěl udělat :D ... hihi... no je lehce problém, že ho stále vnímám spíš jako kamaráda a né jako přítele... no je to těžký... Jason to teď hlavně bude mít těžký, protože ho lehce "zradil" (nevěděla jsem jak jinak to nazvat :D ) jeho kamarád u kterého si myslel, že bude v bezpečí a od kterého nečekal, že se na něj vrhne. No nezávidím mu to.
Sama momentálně netuším kdo nakonec bude po jeho boku :D Protože jak už jsem řekla Francis není špatný a Sergi taky ne. Oba ho mají rádi a je teď prakticky jen na tobě a na Jasim jak se nakonec rozhodně :D ... jediný co mi stále vrtá hlavou je ten jejich rozchod... jako... je to takový nevysvětlený ze Sergiho strany. Jako důvod, že mu nevěřil pro mě není důvod a počítám že Sergi není žádné poupátko které by rozhodila taková blbost jako nedostatečná nedůvěra. Nevím no... moc mi to k němu nesedí. Nezdál se mi zprvu tak no... já to ani neumím vyjádřit :D prostě takovej jako že by ho položila situace při které udělal chybu. Chápeš mě viď :D
No nic... a teď ještě k tomu poslednímu bodu o kterým jsem chtěla mluvit :D ... a to je Bred. Zdál se mi takovej hmmm jako by něco tušil. Jako chápu, že dokáže vidět i to co ostatní ne, ale bylo to takový jako by viděl skrz Francise. Možná na něm právě viděl to že Jasona miluje stejně jako on Mela... možná v něm viděl i něco víc. To je mi teď otázkou :D :D
Hehe jinak samozřejmě nesmím zapomenout na to, že se mi kapitolka líbila :D hezky si mi zakončila týden :) :)

Přidat nový příspěvek