oj...

kated | 15.01.2017

oj, oj, oj tak tohle jsem jako nečekala :o :D :D jako vážně né :D jsem úplně zaskočená :D :D myslela jsem, že je Francis jen nej kámoš a on takhle :D to je od něj lehce ošlivý, že to na něj chce i přesto, že chtěl původně počkat vybalit zrovna teď... zrovna, když si prochází Jasss takovým obdobím )jako jooo asi to vidí jako šanci ale i tak to není nejlepší doba)... Nemyslím si, že by to přineslo něco úplně nejlepšího... protože já být na Jasonově místě a brát Francise jako kámoše tak se mu na čas snažím vyhýbat a být odtažitá... protože to prostě nečekáš že člověk u kterýho si myslíš že ti nehrozí nijaký citový rozkolísání :D chápeš mě viď :D ... No jako jsem napnutá jak kšandy ti musím říct :D :D ... hlavně jako doteď jsem si u Jasona připouštěla jen Sergiho tak zatím nevím, jak se tvářit na Francise po jeho boku (haha navíc když Francis je příjmení našeho 50-letého souseda :D :D )... no bude to zřejmě ještě dost zajímavé :D :D
děkuju za díleček :D moc se mi to líbilo :) a i když jsem byla rozpačitá z Francise tak se mi zdálo od něj milé, že Jassiho ukolébal v náručí ke spánku :)

Přidat nový příspěvek