Re: Re: co, co, co

kated | 09.01.2017

no to mi řekni ty :D :D :D tak to určitě je :D tomu totiž věřím a je to vážně tak :D :D ... už jen když si vzpomenu na základku a aj na střední :D ... první lavice nikde nekontrolovali a vždy si spíš dávali učitelé bacha na ty vzadu :D :D nakonec to dopadlo tak, že opisovali spíš ti ve předu než ti vzadu :D :D ... hehe jo taaak :D já to prve pochopila tak, že se třeba baví s někým jako je Carson o tom, že třeba našli Leona a teď mu pojedou vycinkat :D ... jéé škoda :D :D ... asi moc přemýšlím :D :D budu určitě překvapená :D jako vždy :D ... hehe dobře :´D budu se těšit :D
ps:když ono to jaksi nejde :/ ... dneska jsem se měla naučit pořádně dvě otázky a opakovat 5 otázek z literatury a nakonec jsem se jakž takž naučila 2 otázky a pak už nestihla nic protože jsem hledala dovču na horách a zároveň v městě... kde by se dalo lyžovat, nebylo to drahý a bylo tam nejlépe i wellnesss nebo tak nějaký využití pro mamču (nelyžuje jako jediná ... hehe a já jako bych si taky ráda dala masáž :D nikdy jsem ji nikde u odborníka neměla :D ) a pak jsem šla házet/odklízet sníh :D ... ale jo :) taky si říkám, že bych byla radši kdyby to už bylo za mnou a bylo třeba dnes 9.2 :D to už bych snad myslela na dovču a byla už v klidu :) ... ahhh děkuju .) snad to všechno stihnu a pak to v klídku dám :) musím tomu věřit :) to je polovina úspěchu :)

Přidat nový příspěvek