what?

kated | 02.01.2017

Cože!!! Sááákra tohle je i na mě moc! Já chci taky vědět proč! A to jako honem rychle nebo se z toho zblázním :o :o ... týý jo... nejdřív mě dostal samotný Jason, který chtěl odejít po tak dlouho době, co Sergiho všude hledal... vůbec jsem to od něj nečekala... víš jak... po tak dlouhý době, proč nelogicky odcházet, když si to konečně můžou vyříkat. Pak mě ale na koneci uzemnil Segi a zase jsem rozpoložená protože mám úplně stejnou otázku na jeho chování... jako proč :o ? Ahh jo... doufám, že mu Jason ten jeho důvod omlátí o hlavu a nebo alespoň Carson kterej pro mě byl zase big hero v dnešním díle :D :D :D sama bych za ty kecy dala sergimu jednu ránu :D jako to, že mu nevěřil a že si to třebas vyčítá není důvod :D takže ať si hošan vymyslí něco extra vážnýho :D ... hehe i tak... bych ho ale někam přivázala k Jasonovi a nechala bych ho tam tak dlouho dokud by se nevzpamatoval :D
Ahhh škoda, že jsem si to přečetla tak rychle :D :D užuž se zase nemůžu dočkat pokráčka :D ... sáááfra nejdřív Kenji a pak Sergiho proč :D :D já z tebe jednou zešílím :D

Přidat nový příspěvek