Teď mám smíšené pocity jako :D

kated | 01.01.2017

Oh oh to bylo zase něco :D :D já z toho jednou zešílím :D .... takže nejdřív k žhavému začátku ... vrááááuuuuu „Nechápeš to, že tě budu hlídat?“ ... jak Mareo kecá :D jako by ho dokázal hlídat když má u sebe někoho po kom taky neustále touží :D a jo a jo a jooooo podlehl své touze v podobě Kenjiho :D :D ... juchůůů :D :D hehe to "Nejraději bych tu halenu, kterou si navlékl, roztrhal, jen aby si ji neoblíkal" haha to mě dostalo :D Kenjatko je zvíře :D vráááu :D hihi a teď k té druhé části... sáááfra mám teď lehce vztek na Marea ... jako ty vado já čekala že se tam objeví Kiichi... vím že Mareo zatím neví kdo to dělá a tak si řekl, že za těch pár minutek co bude v trapu se nic nestane... ale i taaak. Když ho měl hládat tak ho měl hlídat... podotýkám celou noc :o ... neměl ho vůbec opouštět. Měl ho třebas vzít s sebou :) určitě by ho ochránil a měl by ho furt na očích :) nebo měl počkat až Kenji zavře a popřípadě aj zamkne dveře a pak měl teprve odejít :D ... vůbec nepřemýšlel :D :/ :D .... heheheh a jako mám tu vzkaz pro Kiichiho (a jeho poslední větu) "a ty nezapomeň, že jestli mu zkřivíš byť jen jediný vlásek na hlavě tak si mě nepřej" :o :D
hehe no heleď zase krásnej díleček :D plnej smíšených pocitů :D :D nejdřív radosti z překypující lásky a pak starosti z kiichiho návštěvy ... ah no i tak se ale těším jak to bude dále pokračovat :D :D
Hehe ... jinak děkuju za díleček! :) Hezky mi zpříjemnil den :D hlavně po tom učení :D vážně dííííky :D aaaaa ještě než zapomenu... ofiko ještě jednou ti přeju ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK :D :D

Přidat nový příspěvek