jsme tady

kated | 14.12.2016

Tvého dílečku jsem si všimla včera večír, ale už jsem neměla sílu na čtení a tak jsem to musela nechat na ráno :) ... tááákžeee....
Ahhh ta slova "jsme tady" mi dodaly naději :) snad tam někde Sergi bude. Je mi Jasona moc líto, když se takhle trápí. Nezaslouží si to... ani jeden.
Hihi jinak k těm fotkám :D ... no heleď na to že na nich jsou skutečně jejich šťatsný vzpomínky jsem zapomněla :o ... sem si už říkala jestli tam nebudou spíš nějaká paparaziový hnusný momenty... naštěstí ale ne :) a Jason tak měl jako pravej detektiv šanci dopátrat, kde by Sergi mohl být :D ... ahhh vážně doufám, že tam bude :) a že si to vysvětlí a že se udobří. Přeci jenom spolu už jsou nějaký pátek tak proč si kazit takovej vztah ve kterým se navzájem milují. Měl by to Sergi konečně pochopit :) a jen se třeba Jasonovi omluvit, že mu nevěřil :) ahh to by bylo krásný :)
No nic... krásňoučká kapitolka :) sice neposunula v ději jak bych chtěla :D aaaale to nevadí :) já si napjatě počkám na další :D
ps: Carson je třída, že ho tam vážně vzal autem! :) Za mě má palce nahoru :D :D :D

Přidat nový příspěvek