Re: heeej :D

topka | 05.12.2016

Truchli, truchli, sdílená bolest je poloviční a možná to Jasonovi pomůže :) Kde asi Sergi může být? Přijde, nebo je někde v trapu? :D Pěkné teorie, kam mohl zmizet, uvidíš, jestli ses v některé trefila. :) S těma fotkama - jak jsem už psala Káti, je to tady trochu matoucí a zavádějící, ale v další kapitole se to vysvětlí. Jinak to možná i napoví první kapitola, které fotky spálil a které ne. :)
Je mi líto, že jsem tobě i Jasonovi vzala naději :D ale fakt budeš muset počkat, co bude dál. A bohužel i na Kenjiho, protože teď nějak nejsem schopná napsat pokračování. Ale budu se snažit do dalšího víkendu něco napsat, abyste věděli, jak to s Kenjim pokračuje. :) A fakt po opici se nedá psát. Teda jak kdo, já rozhodně ne a proto jsem to dopsání odložila na neděli. :) Ale pátek stál rozhodně za to. Už dlouho jsem se tak dobře nebavila. Teda jak bych to... večírek ve stylu Punk - tak si umíš představit, jak jsme asi byli oblečení, načesaní a namalovaní. :) Hodně lidí nás raději obcházelo obloukem. :) hi hi hi
I tobě děkuji za super komentík. :)

Přidat nový příspěvek