heeej :D

kated | 04.12.2016

ahhh stále truchlím společně s Jasonem :´( ahhh jooo... a Sergi je v trapu... safra kde jen může být :/ ... ahhh jooo Jasone přemýšlej :o ... bylo by hezké, kdyby do toho bytu Sergi přišel, ale to se asi nestane... nejspíše někam odjela aaaale kam? Někam za příbuznýma? Na místo kam se chtěl jet vždy podívat? Na chatu? Kaaam sakra :D :D ahhh už to nevydržím!! a ty fotky?? Jako asi jsem už po celým dnu zabedněná :D aaale vůbec nwm o jakýchžeto fotkách který pálil Sergi v ohni mluví :D :D je to tak správně a nebo si jen něco nepamatuju :D ?? ahh jooo :D :D ... pokračování je to vážně krásný :) Jak si vzpomněl na ten květináč tak jsem taky měla naději, že snad Sergiho najde doma... ale ono prdku :D ... dáváš nám oboum neustále naději a pak nám ji bereš! :o to se nedělá :D :D .. ahh jooo a teď začne čekat na další dílek :D :D ... ahh jooo ... takže nejen že mě zabíjí čekání na Kenjatka, ale teď už i na Jasona :D :D ty mi vážně dáváš co proto :D :D Hihi... Jinak to že si byla po opici není na příběhu vůbec znát :D ;) jsi prostě třída! :D a k dodatku :D jooo tak nějak vysoký a působící si je představuju :)

Přidat nový příspěvek