Re: Re: ty vadoooo

kated | 28.11.2016

Děkuju za podporu :D :D haha za 20 bych si toho koupila šíleně moc :D :D :D no já doufám, že si najednou na všechno vzpomenu :) přes den jsem si to řekla cca 3x z patra a teď jsem si to přečetla... zítra ráno si to taky ještě jednou přečtu a pak si to zkusím říct a pak po obědě už nejspíše půjdu na to... ahhh cítím se ale špatně ... jakože jsem se na to skoro nekoukala :/ protože jsem zjistila, že tam není jakoby co se na tom učit protože když to člověk napíše tak prostě ví o čem psal a tak si to pamatuje ... tak fakt nevím co jsem se měla učit a proto se bojím že mě na něčem nachytaj protože si prostě nemůže člověk pamatovat úplně každou větu kterou tam napsal :D ... no snad se budou ptát jen na to na co budu znát odpověď :D ... děkuju strašně moc za palečky :) snad mi přinesou štěstí :) haha joo to by byl hezký předvánoční dárek :D ... to je v pořádku :) já si na Kenjiho počkám :) :)
hééj jak k méně podstatnému :D to je stejně podstatný :D ... jop přesně tak jsem si Jasona představila :) sice jsem si řekla že to jem model tak asi nemůže být nějakej zakrslík, ale zase jsem si řekla že nemusí být jediný, kdo je vysokej že jo :D :Di Sergi může být vysoký :D a taky že je :D ... jasný každý agent by se měl umět postarat o svého svěřence :) ... hihi koukám že jsme všici zvědavý :D

Přidat nový příspěvek