Re: ty vadoooo

topka | 27.11.2016

Tak začnu někde odporostředka. :D Hele, hlavně v klidu. Tu obhajobu dáš a za těch 20tis si koupíš něco hezkýho. :) Si myslíš, že si nic nepamatuješ, ale jak přijde do tuhýho, tak to prostě zapne a pojedeš jak dobře nastartovaný motor. :) Noční můry jsou naprd. Nedivím se ti, že z nich máš blbou náladu. Taky se mi to stává a fakt to není nic příjemnýho, ale je to jen sen, tak hned jak se vzbudíš, tak na něho zapomeň. :) Budu ti držet palečky, ať to v pohodě zmákneš. Řekni si, že si prostě nadělíš pěkný vánoční dárek v podobě lehce zvládnuté obhajoby. ) Vůbec nevadí, že nestihneš překlad, abych byla upřimná, tak já taky tento týden nestíhám. Ehmmm :) Je mi líto, ale Kenji dneska nebude. :(
Tak a teď k tomu méně podstatnému. :D :D
Gepard a gazela... :) Ano... klikla jsi na správnou povídku, ne - nebudu tu psát nějaké odborné články ke zvířatům. :) Ale tak nějak se mi to do toho hodilo, už jen proto, že v tuhle chvíli se Leon projevil jako ten dravec a u Jasona aspoň trochu máme představu, jak vlastně vypadá. Štíhlý, ne moc silný, spíš je to ten typ co potřebuje ochranu, i když si o ni nechce říct. Ono to vážně vyznělo ta, jako že Jasonovi ten obličej zmaloval právě Sergi, tak uvidíme, jak s tím kdo naloží. Carson - to už prozradím klidně teď - je správný agent, který se o svoje ovečky dobře stará, i když hned co přišel, tak nadával. :) Ale - jde i o jeho byznys, že jo... :D
Sergi - jak to bude s ním... proč ta sms, proč se neozývá nikomu... Opravdu by se nemělo zbaběle utíkat. Ale teď - jestli je to právě jeho případ. :) Taky jsem zvědavá, jak se to všechno vysvětlí... :) :)

Přidat nový příspěvek