ty vadoooo

kated | 26.11.2016

To je snad za trest! :o :D ty mě vážně přivedeš do hrobu! :D :D :D ahhh jooo... jako bych toho stresu teď neměla dost ... teď se budu stresovat i nad tím co je se Sergim a jestli se zase vrátí a nebo akm sakra odjel... jako výčitky může mít (počítám že je má díky té sms co napsal ale prostě utéct jako zbabělec se nedělá!) a taky mě dost zajímá jestli to s nimi nakonec dopadne dobře (T.T) ... já necu brečet... já necu špatnej konec... tooopkooo :D .. ahhh jo... už ani nedokážu přemýšlet a najít východisko protože jsem znavena celou školou (ahhh budeš to vědět napřed ale zítra nic nevyjde :( nějak jsem to tentokrát nestihla a zítra nebudu mít čas protože v úterý mám obhajoby a ještě nic neumím a už si půlku práce nepamatuju takže si to celý budu zítra číst a "jakože učit" a tak nestihnu nic přeložit a z toho všeho mám blbou náladu protože se mi už zdají i noční můry že to nedám a budu muset platit znovu 20 000 :´( ... ahhh jo... fakt z toho mám strach (... no nic...konec ke mě....)
díleček to byl hezoučký... sice kratší než Kenji ale i tak krásňoučký a plný emocí... ahhh tvé přirovnání ke gepardovi mě dostalo :D jsem se zarazila a musela se podívat jestli jsem klikla vážně na správnou povídku a jestli si nečtu o nějakým skutečným gepardovi z přírody :D :D :D ... vážně dobrý přirovnání :) ... jinak by měl říct Francis Jasonovo agentovi že to jak Jason vypadá je Leonova chyba aby si nemyslel, že to je kvůli Sergimu :)

Přidat nový příspěvek