Re: ahh nevím kde začít

topka | 21.11.2016

tak přemýšlím odkud začít ... hmmm asi od tatínka :)
Překvapená, že je velitel? :D :D :D A já myslela, že je to jasné od začátku, hihihi... A rozdělení do svých pokoj se přece musí dodržovat, ne? Práce není holubník. :D :D
Kenji je nejspíš takový boxovací pytel. Pořád mu někdo něco dělá. Už je domlácenej jak žito a pořád to nekončí. Myslím že Kiichi by se měl mít na pozoru. Fakt mu nepřeju tě potkat. :D Asi by nevyvázl celý, co? A jestli ho někam odtáhne? Hmmm zajímavá myšlenka :D :D
Ono jinak mi to nepřipadá jako něco nečekaného, ale jsem ráda, že to tak bereš. A potěší to, zvlášť, když člověk sám o sobě pochybuje. A ne jednou (holt jsem už taková - věčně nespokojená... :D )
K tvýmu komentu u zrady - co se týká malování a předělávání to nás čeká taky, ale ještě než začnem, musíme počkat na jednu zásadní změnu u nás doma. Řekla bych, že stříhám metr a doufám, že to tentokrát vyjde. Konečně... čekám na tu změnu už cca tři čtyři roky :D Teda, nebudem se stěhovat jako Bee Dee nebo Peg, to je teprve nářez, ale budeme taky malovat a předělávat komplet dva pokoje. :) Těším se a zároveň ne :D Těším se na změnu a netěším na tu práci :D :D
PS: Opravdu je nejplepší nad něčím kuti, když ti pořád někdo nestojí za zády. Taky to tak u nás bývá, jenže minimálně olovina z nás jsou noční ptáci, tak by se řeklo, že moc klidu fakt nemá. A nejvíc to naštve, když se dívám na něco jo pěknýho - jako například poslední Yuuri on Ince a v tom nejlepším tě někdo vyruší... vraždila bych :D :D
A jsem ráda, že nebyly špatný sny... uff jsem si oddechla :D

Přidat nový příspěvek