wow

kated | 08.11.2016

AHHH chtěla jsem prve psát něco aj k tomu začítku, aleeee ten konec mě převálcoval :D ... wawawaaaaaaaaaauuuu :D :D haha já si říkala hned jak Mareo přišel za Kenjim po půlnoci do pokoje "lehni si k němu! Lehni si k němu!" (ve vší počestnosti samozřejmě :D přesně jak si to napsala ty :D ) a on si k němu nakonec opravdu lehl :D ahhh taká romantická chvilka :3 ... Haha už se těším co na to řekne druhý den Kaida :D :D hahaha doufám že je spolu načape :D (jsem zlá :D ) no cooo... musí přít svému synátorovi štěstí přeci :D ... jinak... čekala jsem že bude Mareo trošičku víc naštvaný když zjistí v jakým je Kenji stavu, a že mu alespoň trochu vycinká :D no koukám že ví, že by to stejně momentálně nemělo smysl (s ohledem na Kenjiho stav) ... ahhh Kenji si prostě vybral správně :3 ... ahhh hehe a nevím proč, ale rozesmála mě ta část jak Ichi prohlásil že je Mai "stará čarodějnice" :D :D haha ta by mu dala kdyby to slyšela :D
No... takže v zkratce... díleček to byl opět nádherný a posunula si nás v ději krásně dál :) konečně se Kenjátko setkalo s Mareem a konečně už mohou být spolu. Nevím jak ty to děláš, ale na koneci každýho dílečku chci vědět víc :D :D ... Mám v hlavě teď milion otázek, ale když se budu soustředit na ty hlavní, tak mě hlavně zajímá jak bude reagovat Kaida (jestli je ráno načape spolu v posteli :D ), jestli zůstanou Kenji a Mareo ve městě (což asi spíš jo, když nejsou v RP o Yakei :) ) a taky co Kenjiho taťka... kam se rozhodne jít. Ahhh počítám, že mi další díleček přinese alespoň jednu odpověď a taky mnoho dalších otázek :D :D :D užuž se na něj těším :) bude to zase bomba! :D :D :D

Přidat nový příspěvek