Re: Re: juchůůůůů :D

kated | 01.11.2016

Jo je :D žádný asi :D ale jééé :D jasný :) alespoň si Kneji už bude uvědomovat jak se jeho jeho tatík cítil :) ... hehe to je pravda, že by jim to pak dýl trvalo :D takže jsem ráda, že tam nakonec nešli :D ... joo? Hehe já si to teď taky rozkoukala (hehe četla jsem si koment už včera večer ale nejdřív jsem se chtěla mrknout na pár dílků) a chytlo mě to a jsem na 10 dílu :D ... a dnes budu pokračovat :D :D ... trochu mi to připomíná Itazura na kiss... jakože né příběhem že jo :D ale prostě asi ta kresba, ročník vydání, rodinný téma :D :D prostě mi to hned naskočilo v hlavě po prvním dílku a hned sjem věděla že se mi to bude líbit :D :D a taky že jo :D ty "starší" anime (zase až tak né starší ale tak jinak to nazvat nemůžu :D ) mají něco do sebe co se týče děje :) vím že jsem jeden čas strašně nadávala na novou tvorbu protože většinou snad dva roky po sobě vydávali akorát samí echárny a anime bez spletitýho nebo zajímavýho děje :D ... naštěstí se to po dvou letech změnilo k mnohem lepšímu (viz sportovní anime, romantický anime, funny anime, detektivní anime) ale prostě ty dva roky jsem jen přežívala a už na nic raději nekoukala :D a teDˇtřeba po letech zjišťuju že vzniklo i něco dobrýho a snažím se to dokoukat :D ... a přesně tak mi uniklo i tohle anime :D aaaa tak jsem i trochu ráda protože bych teď přemýšlela na co mrknout :D takhle to alespoň vím :D ... hehe a jak si řekla je to milé anime :) jediný na co si stále zvykám je chování většiny holek co v tom jsou :D on mi přijde nejnormálnější :D ... bohužel mi ta hlavní holčičí postava (zapomněla jsem jméno :D ) moc zatím nesedí :D ... moc toho nenamluví a je taková hodně odtažitá a prostě taká chladná... tak s ní si zatím nevím rady :D ... hehe doufám, že se její chování změní :D ...
já už v to že to s BP vyjde taky doufám. Fakticky se mi tam už nechce jezdit. Už si musím začít vypracovávat státnicový otázky tak nemám totlik času na to abych jezdila sem a tam a navíc i peněz když teď budu platit (už mi přišel dopis že mi to nesníží :/ )
ps: za chybky se neomlouvej :D já je taky dělám :D a víš co ... já si jich ani nevšimla :D ... možná tak jednoho překliku ale ničeho víc ne :D

Přidat nový příspěvek