Re: juchůůůůů :D

topka | 30.10.2016

Aaaa - jo, jsem všechno dohromady, člověk mnoha tváří... :D Říkala jsem si, jestli to bude vůbec zajímavé čtení, když tuhle scénu vlastně člověk zná už z vyhnance. Ale tak asi joo, asi se povedlo. No... ted... aspoň doufám. :D NO a troku jsem Kenjiho potrápila, aby mu došlo, jaké to je mít o někoho strach, zvlášť s vědomím, že ví, do čeho ten druhý jde. To je snad ještě horší, než když zmizí nečekaně. :) Teda aspon si myslm. :) No opravdu měli jít do hor, za těmi, co se tam skryli. Ale Taro naštěstí přišel včas. No, i kdyby je nestihl, dohnal by je v horách ale měli by pak tím pádem do města delší cestu. :D :D
To ovoce nacpeme Kenjimu, taky se potřebuje rychle uzdravit, aby byl pro Marea fit. No čaje má myslím dost, beztak mu ty odvary od Mei už lezly i ušima :D :D :D
Náhodou mě nemoc skolila, Opravdu jsem poctivě ležela v posteli a dokonce i dneska. Což u mně opravdu není normální. Ale tak jsem sem tam něco psala, něco koukala, zrovna teď mám rozkoukané Aishiteru ze Baby, je to taková milá věc, ale asi ne pro každého. Ale mě se líbí... :)
Jo, ta hodina navíc bodla, den jsem měla delší :) a to já můžu... mohlo by to tak být každý den :) A budu muset být vrzy fit... jinak to prostě nejde :)
Moc ti děkuji, za všechno :) a doufám, že ta bakalářka vyjde. Bych tu ženskou střelila, že nepřijde a nebere ani telefony. Je to naprd, potom jezdit sem a tam a ještě se nervovat, aby to člověk stihl a jestli bude všechno OK. Držím palce :)
Ps: sorry za případné chyby...:) , ale když tak ti to eventuelně přeložím, kdyby něco bylo nečitelné :)

Přidat nový příspěvek