juchůůůůů :D

kated | 30.10.2016

Tááátaratááátatatááááááááááááá!!!! :D :D :D ty seš tak zlá! Tak neskutečná! Tak úžasná! :D nejdřív se mi chtělo s Kenjim brečet! Pak jsem s nim byla na trní a pak mi konečně spadl taky kámen ze srdce a úplně se mi ulevilo že nebude Kenjatko trpět :D (haha a to jsem měla tyhle stavy i přesto, že sjem věděla že bude jeho tatík v pohodě :D ) .. si prostě neskutečná a podala si to úžasně :D ... hehe a to že se budou moct vrátit do města byla třešnička na durtu! :D už bude moct být s mareem a to je úplně boží :D ahhhh jsem tak moc za kenjiho ráda :D :) ... jinak tu ránu si mohl Kaido ušetřit... jako vím proč to udělal, ale mohl mu dát jen čistě facku... ahhh byl naštvaný tak to jediný ho omlouvá :) a taky ho omlouvá jeho následný starostlivý chování :) ... ahhh a ta část jak měli jít do skal (nebo tam někam) tak jsem si říkala co tam? jak to vymyslíš :D ... ale nakonec se naštěstí ve dveřích objevil Taro a tahle varianta padla a už už necháš Kenjiho, aby viděl opět Marea :D :D ahhh jak já se na ně těším na ty dvě drštičky :D :D ahhh kapitolka byla jako vždy úžasná! A to já neříkám jen tak! Dostala mě jako vždy! :D
k dodatku: haha já prostě říkám, že si superwoman a tak tě neskolí ani nemoc :D tohle slovo prostě nemáš ve slovníku :D jééé ale to VoVoce je důležitý :D já ho jím furt a jsem zdravá jako řípa (ťuk ťuk....klepu si na zuby abych to nezakřikla :D ) ... hahahha jooo to znám :D taky nepoležím na jednom místě :D :D Ale to je dobře :D Jestli je něco pravdy na tom "ve zdravém těle zdravý duch" :D ... tak to musí fungovat i naopak... se zdravým duchem zdravé tělo :D :D takže to už je jasný, že budeš brzy fit :D (teda doufám v to a přeji ti to :D :) ) ... běž si ještě pochrupkat :D dneska ti štěstěna nadělila hodinu navíc tak ji plně využij :D :D :D

Přidat nový příspěvek