:)

kated | 23.10.2016

Ahhh ale přežiješ :D :D :D ... Budeš muset zlatko :D Ahhh Yakei je superman! Fakt... z něj mám pocit, že se o Kenjiho stará jako jeho náhradní maminka :) Nechápu jak si mohl Kenji myslet, že by to s ním Yakei skoncoval a nebo že by ho tam nechal a odešel. To by v životě neudělal... ahh je to trdlo malinký :D ... jinak...ahhh mé Kenjatko milované to zranení muselo pekelně bolet. Raději si to ani nechci představovat. Co se týče jeho šrámů... no myslím si, že to Mareovi nebude vadit :D spíš teda počítám že mu vynadá :D :D no ale to se uvidí viď :D ... ahhh jak já se teď těším zase na pokráčko :D :D ahhhh jooo proč jsem to musela přečíst tak rychle? :D to mi pověz :D
co se týče tvého dodatku... opustili tě :o och jen to ne :´( to se nesmí stát :´( ... buuu doufám, že je brzo zase nabudeš :) ta tvá "nic neříkající kapitola" náhodou byla dobrá :) :) mě dostala! :) vážně! prostě píšeš úžasně a ani si to snad neuvědomuješ nebo jako nevím :D :D ... hehe a na setkání marea a Kenjatka se už těším :D
ps: není to tak, že by se mi vaše RP-čka nelíbili :D jen upřednostňuju když píšete sami své povídky protože ty vnímám jako ty co jsou víc propracovaný :) ... hehe náhodou mě třeba zrovna ty RP-čka zachánili v době čekání :D :D :D
ps2: Kdyby si to ještě zapomněla... tak si úžasná a tvé povídky jsou dokonalé! :D :D :D
ps3: už už aby tě oslovila múza a s ní aby přišel i další dílek :D :D

Přidat nový příspěvek