(°O°)

kated | 01.10.2016

Zkouška? Zkouška! Jaká zkouška?! Ty mi to normálně děláš schválně! :O Kenjátko mé milované nesmí umřít... už jen proto, že je to hlavní hrdina tohohle příběhu sakra! (takže by snad neměl...snad neeee ... řekni že nemáš ráda badendy :D ) Ale i to pomyšlení že by se mu mohlo něco takovýho stát mě nenechává chladnou :( ... Ahhh jo... za tohle tě snad zabim :D :D ty si vážně libuješ v těch koncích viď :D ... ahhh joooooooo ....já nevydržím celej tejden s takovýmhle koncem! :D :D :D chtělo by to co nejrychleji pokráčko :D vážně vááážně :D :D :D ... normálně jsem prve chtěla komentovat jinou část (jakože část s Yakei... že by mohl jít s ním a Mareem do trojky :D :D :D ... nebo že se trochu chová jako jeho ochraňující mamka :D ) , ale ten konec mi vzal vítr z plachet :D :D :D
ke komentu k minulýmu dílku: přesně tak, ale je to děs když si to uvědomím :D... protože třebas moje poslední povídka (práce ve vilce) měla milionkrát víc znaků :D (celkem 481 903 znaků) a taky mi to nedělalo problém napsat :D ... on asi bude zakopanej pes hlavně v tom to, že psát povídku bylo přeci jenom zábavnější než psaní baka :D ... jinak.... samozřejmě že byl ten nejlepší nápad to vydat dneska :D já to svýmu vedoucímu práce stejně před hodinou poslala aby mi to překontroloval a řekl co tam mám popřípadě změnit :D takže mě rozhodně teď nerozrušuješ
....
....
...
I KDYŽ PO TOMHLE KONCI SI MĚ TOTÁLNĚ ROZRUŠILA :D :D :D
Hehe i tak ale vážně děkuju za dílek :D A FAKT UŽ ABY TU BYLO POKRÁČKO :D :D

Přidat nový příspěvek