Re: Re: ooo

kated | 30.09.2016

není nudná :D :D ... to se s tvým psacím nadání nemůže nikdy stát! :) nekomentoval protože jsme takový jeho chování čekali :D ... teda alespoň já :D :D :D no sice to úplně neví, ale zase mohl tušit, že z toho domku mohl Kenji kdykoliv nerušeně odejít (myslím třeba když zrovna třeba spali) a neudělal to :) ... hehe a já myslela že dvě :D :D :D tak k druhé se teprve schyluje jo :D :D haha taky si myslím :D to by nebyl Yakei kdyby nezvládl jedno naštvané štěně :D :D :D
No po pravdě už jsem přes limit :D ... měli jsme mít vlastního textu 72 000 znaků a já už mám 82 000 a ještě něco dopisuju... potřebuju to totiž ještě trochu ucelit. A ještě tomu musím dodat úvod a závěr a další náležitosti a ještě zkontrolovat pravopis (obě víme jak na tom s ním jsem :/ ). No...ale potřebovala bych to stihnout dodělat ještě dnes... nebo nanejhůř zítra abych mu to mohla poslat... tak snad to nějak dám. Problém je, že vím, že na to mám celej den a tak to začnu dělat až někdy odpoledne a teď si budu chtít hodin nohy hore a trochu odpočívat :D :D :D ahh jo :D haha děkuju ... snad to bude stát za to a snad mi to neoznačí třebas za plagiát protože já to psala... já to vím, ale fakt se bojím, aby jim pak pc vyhodil, že jsem to opsala :/ (na tohle téma už určitě někdo musel psát a taky čerpal z podobných néli stejných literatur tak se bojím aby neměl podobný věty v nějakých částech baka) ... jsem totiž takhle jednou psala zase něco anglickýho do školy a on mi pak ten program ukázal, že když jsem třeba napsala "jmenuji se káťa" a že tohle je plagiát :D a já si řekla no do prrr... ale jako jak to mám napsat :D :D ... tak jako doufám, že něco podobnýho nebude dělat i v češtině :/

Přidat nový příspěvek