ooo

kated | 26.09.2016

ooouuu... Kenji je pěkně v ráži koukám :D :D :D Ale jooo... tentokrát si to Yakei zaslouží, protože mluvit za někoho zády se nemá :D ... ahhh jen se trochu divím, že už druhou ránu nevychytal :D no... každej má své slabší dny :D :D ... hehe jinak to, že Kenji vydržel a nakonec nikam z Saburovo/Tameho baráčku neodešel do města za Tamem bylo dobrý. Asi mu to dalo dost zabrat, ale zvládl to :) a toho by si měl jeho otec cenit. A protoby mu neměl dalí setkání s Mareem zakazovat. No.... je možný, že to asi jen chce slyšet přímo od Kenjiho... jakože víš jak... je takovej... kdyby mu to možná na férovku řekl tak by viděl, že je jeho synátor silnej a nebránil by mu v tom. No ... to je teď jedno :D ... teď mě hlavně zajímá, kdy se Yakei vzchopí a Kenjiho zastaví v naštvaném mlácení :D :D :D Hehe děkuju ti za díleček :) hezky mě odreagoval od psaní baka... ahhh zase musím začít... ale jak mě se nechce :D :D :D no... jak se říká bez práce nejsou koláče a jestli chci tu školu dodělat tak to musím dopsat a pak obhájit (no a ještě pak ještě teda odstátnicovat z ájiny... ale to až v zimě :D )

Přidat nový příspěvek