Re: Re: \(#^x^#)/\(#^x^#)/

kated | 31.07.2016

olalaá... zapomněla jsem ti tu odpovědět... jsem to ale hlava děravá :D
14 dní :o fíííha tak to ti dala teda dost zabrat :) ale zvládla si to na jedničku jako :D ale rozumím ti :) konce jsou totiž vždy důležitý a né každej je umí napsat :) (třeba já :D ... teda podle ségry :D takže ) ty je máš ale zatím superníkový :D Já jsem taky ráda, že tě čtení mých (i ostatních) komentů potěšilo :) vždy jen nejlepší zpětná vazba :) :3 to pak ví člověk že nedělá něco zbytečnýho a že rozveseluje lidem den :) :3 haha já se netoulám :D :D :D jen je toho na mě furt moc :D hehe to bych neměla říkat :D víš jak... když už jsem si teď celej týden válela šunky na chatě a relaxovala :D ... jop :) vše co jsme chtěli už máme vymalované (záchod, koupelnu a obě části chodby) nejhorší na tom bylo to stěhování a přebírání věcí protože mamka je prostě hrozná a chce si všechno nechat :D a když ji řeknu "tohle jo? Já bych to vyhodila." tak mi řekne že to je její věc že si mám rozhodovat o tom co se vyhodí u mě v bytě (jooo kterej zatím nemám... ale staví se... a navíc stále studuju ne :D ) haha děkuju ale že si mi to odpustila :D
Ooooo ty si kuřačka :D :D :D že jsi se nepochlubila :D :D ... hehe tak to bude asi tím :D já jako nekuřák tam nechodím a tak žádný momentálně nemám :D to abych začala viď :D
ale určitě by stály :D :D :D oooo až tak!!! To si nezasloužím :D ale bylo by to bombový :D :D .D
Komentáře jsou jen maličkost, která vím že vždy potěší :) :) :) takže netřeba díků ;)

Přidat nový příspěvek