Re: \(#^x^#)/\(#^x^#)/

topka | 18.07.2016

Abych se přiznala, tak napsat tuhle poslední kapitolu mi trvalo skoro 14 dní a pořád jsem nevěděla jak to ukončit. Prostě mi nic nebylo dobrý a nic dalšího mě nenapadalo. Ale já s posledními kapitolami mám vždycky problém. Nějak mi to prostě nejde...
Ale právě proto, jsem moc ráda, že se ti líbila a samo že i ostatní. :D A číst tenhle tvůj komentík, mě opravdu potěšilo.
Jo, Mel se pochlapil a snad už bude všechno OK. Prostě klasický happy end. už jsem s tím trapná... ha ha ha :D :D :D
Ale asi to jinak neumím. :D No já si říkala, kde se touláš, ale omlouvalo tě přidávání mangy a to, že jsi doma makala jak šroubek. Už máte všechno vymalované? :)
Kam na ty nápady chodím? Ony chodí za mnou samy. prostě najednou naskočí do hlavy a stačí třeba jen potkávat stejnou osobu na kuřácké pauze a povídka je na světě. :D Asi tak. :D
No s tou knihou - tak v tomhle si zas tak jistá nejsem, na to si myslím, že se fronty stavět nebudou. Ale pokud chceš, tak ti to vytisknu a pošlu s věnováním. :) :)
Vážně ti moc děkuji za tvé komentáře. I ty tvoje mi vždy udělají radost. To je ta správná motivace, která nakopne člověka psát dál. Děkuji :) :) :)

Přidat nový příspěvek