\(#^x^#)/\(#^x^#)/

kated | 18.07.2016

Já nemám slov normálně :D :o :D ... bylo to úžasný! A ten konec... že se Mel odhodlal jim poslat svůj deník... sakra to musel mít hodně kuráže :D . Jde vidět, že se už pohnul kupředu a že už s ním bude vše v pořádku :) Ahhh já jsem tak ráda, že spolu nakonec vážně ale zcela vážně budou :D ... ani nevím jak moc dokážu ti sem vepsat moje pocity jak jsem šťastná :D ... hehe samozřejmě nechyběla pokřtění postele :D já si říkala jestli tam bude nebo ne :D :D haha, a že byl Mel připravenej mě vůbec nepřekvapilo jako Breda :D :D ...
hehe jinak ani nevíš jak si mi zavařila v minulým dílku... naštěstí jsem měla tu kliku, že jsem si ty eee cca 4 části přečetla takhle krásně naráz :D (promiň ale neměla jsem furt čas :´( )... jinak bych to prostě nedala ... tím čekáním by si mě totálně zabila :D ... co ještě dodat... Já.... Já .... ti děkuju mnohokrát za tvojí další masterpiece! Vážně si říkám, kam na ty úžasný nápady chodíš! :D ... měla by si normálně vydat knihu :D ... jako fakt :D já bych si ji koupila :D

Přidat nový příspěvek