Re: Zlatička

topka | 21.02.2018

To mě těší, že sis přečetla i tyhle příběhy a hned několikrát :D Vážně mám radost z toho, když se čtenář vracejí k mým povídkám.
Pozdravuji tatínka, taky jsem dělala taekwondo wtf, ale žádné medaile, :D brala jsem to jen rekreačně :) no, ale i to je už minulost.
V Aexovi byl Ondra hned jasný. Ale v Pavlovi spousta lidí říkala, že je Ondra fajn :) Ale to většinou ti, kteří nečetli Alexandra jako rpvního, takženemohli tušit, co je Ondra zač. Ale je pravda, že naplno jsem jeho charakter odhalila až v Pavlově příběhu.
Se sebevraždou jsem to nechtěla nějak utnout jen na strohá slova, chtěla jsem to napsat tak, jak to člověk může cítit, i když já sama se o to nikdy nepokoušela. Na to mám život moc ráda. Ale jako empatický člověk dokážu vnímat pocity jiných a přebírat si je za své. Někdy je to hodně těžký... A proto ta druhá část příběhu byla docela těžká. Hlavně ty první kapitoly. Taky jsem měla občas problém dopsat. Ale nějak jsem to dala. Já jsem prostě trubka, která,každý příběh se svými postavami prožívá až k slzám. A v některých chvílích to bylo i pro mne opravdu obtížné.
Doktoři, to je taková malá třešnička na dortu. A myslím, že i když se tam jen mihli, tak to bylo fajn. A co se týká mámy, no, ta to bude mít těžké, aby si získala Páju zpátky.
Jsem moc ráda, že sis oblíbila i tyhle postavy, které vlastně byly první v mé yaoi pisatelské dráze. :) Alex a pak Pavlův příběh. No, a zakončení v příběhu Staří známí... Tam už je víc rozepsaný příběh i Lenky a její nové lásky. :) A musím říct, že Meta mám moc ráda i když je hetero.
Moc moc se omlouvám za tak pozdní odepsání na všechny tvé komentáře. Po delší době procházím povídky a nacházím tyhle pěkné komenty, za které opravdu moc děkuji. Udělala jsi mi tím radost a moc pěkný den. :)

Přidat nový příspěvek