Tááákže...

kated | 06.02.2016

Tohle je tvoje druhá povídka, kterou jsem si přečetla a musím říct, že i tahle se mi líbí :D :D Trochu míň jak vyhnanec, jelikož ten má víc zajímavej a nepředvidatelnej průběh ale i tak... tvůj styl psaní je prostě skvělej :D :D každej díl mě úplně pohltil a nabudil na další a nemohla jsem si jít lehnout dokud jsem celou povídku prostě nepřečetla :D :D :D hehe jsem ráda, že to nakonec všechno dobře dopadlo :) hehe i když se mi Pavlovo chování v jedný chvíli vůbec nezdálo :D (trochu mi v tý jedný části připadal jako až moc velikej žárlivec a hlavně blázen, kterej by byl schopen i zabít :D :D :D) hehe snad mi jeho chování objasní Pavlův příběh :) jinak nápad na tuhle povídku byl určitě taky dobrej :) kdykoliv se něco takovýho může člověku stát :D ... jsem zrovna před 3 dny mluvila s kámoškama, a shodly jsme se, že by nám asi vadilo míň kdyby se s náma kluk rozešel kvůli klukovi :D ...víš jak člověk si pak neříká "co má ona a já to nemám" :D :D :D no nic... půjdu na další příběh :D
ps: víš že se mám učit na poslední zkoušku a překládat a místo toho tu zažraně čtu tvoje povídky :D :D :D

Přidat nový příspěvek