Sem tam tu budou přibývat názvy a popisy mang, které se nám líbí, a které bychom si rády někdy přečetly v češtině. Není a nebude to nějaká databáze mang, opravdu jen něco malinko z toho, co jsme četly, nebo bychom chtěly číst, a chtěly bychom doporučit.
Žádný překlad u nás nečekejte.
I když nám náš vydavatelský svět není nakloněn, co se týká yaoi mang, a mang celkově, doufáme, že se jednou nad námi yaoistkami někdo slituje a vyjde nám vstříc. Přeci jen není nad to, vzít si knihu do ruky, číst si u kávičky, nebo v posteli, či zalezlí někde v koutku při baterce, aby nás nikdo nenachytal při čtení těchto lechtivých příběhů...  

 

 

Scarlet - Soubor pěti krátkých příběhů yaoi, ve kterých se skloubí drama a humor vlastní tomuto autorovi. Příběhy plné lásky, bolesti a odpuštění.

Kawaii Akuma - Akiyoshi Tooru, je perfektní student nosící brýle. Bohužel díky tomu, že o něm říkali, že je roztomilý a pěkný, se u něj vytvořil komplex méněcennosti. Naruse Fuuta, nejkrásnější kluk na škole se ovšem Akiyoshimu jednoho dne vyzná. Akiyoshi ho samozřejmě odmítne, ale Fuuta odmítnutí nepřijme změní své chování a napadne ho! Teď, když Akiyoshi zná hrůzostrašnou Naruseho povahu, jaký osud ho čeká?!

12-ji Kara Hajimaru -  Shoyu vede noční bar v tiché a klidné části města. Má svůj životní styl a nemůže si stěžovat na nedostatek partnerů. Ale kvůli incidentu, který se stal před dvanácti lety, je k opravdové lásce skeptický.  Navíc stojí před těžkým rozhodnutím, co dál, když se majitel rozhodne obchod prodat. Co se ale stane, když mu minulost zaklepe na dveře?

Calling - Hinamura Kazuaki je úředník ve vysoce postavené firmě. Vede obyčejný a nudný život samotáře. Jenže jen do chvíle, kdy se připlete do nevhodné situace a rychle uteče, aby se vyhnul konfrontaci. Ale druhý den se dozví od Arataniho Kiri, kterého té noci zaslechl v nevhodném momentě, že to bylo natáčení a on je porno herec. Kira se mu vyzná, že ho miluje a poprosí, aby mu dal šanci. Od té chvíle se Kazuakiho svět otočí o sto osmdesát stupňů…

Konna Otoko wa Aisareru -  Sonekawa Retsu, kapitán školního týmu karate, je zamilovaný do předsedy studentské rady, Kaji Shogo. Stane se dokonce i tajemníkem studentské rady, jen aby mu mohl být nablízku. I když se zatím nijak víc neprojevil, jeho kradmé pohledy nezůstaly na dlouho bez povšimnutí. Nesmělý a stydlivý Retsu však potřebuje menší pomoc, aby se konečně vyznal ze svých citů. Jak se bude rozvíjet vztah dvou lidí, tak rozdílných charakterů?

Shitteru Yo. - Sawahata je obyčejný středoškolák, který svým úsměvem nikdy nezkazí zábavu nikomu okolo sebe. Jednoho dne se mu však jeho spolužák Hoshizaki, který svým vzhledem dost často děsí všechny kolem sebe, vyzná, že ho má rád. Jenže on mu to nevěří a nabídne mu kamarádství. Avšak postupně se z jejich přátelství stává něco jiného, hlavně když Sawahata začne žárlit a pomalu si uvědomovat, jak na tom sám se svými city je. Jenže, co když si nespolečenský Hoshizaki najde další kamarády a s nimi i společné záliby? Je mezi těmito kluky opravdu jen přátelství, nebo je to něco víc?