Re: Re: To děláš schválně XD

HendyMerrid | 17.07.2017

Tak jsem ráda, že jsem potěšila, ale nemáš za co děkovat. Ty jsi se namáhala při psaní povídky, já jí jenom přečetla. :D :D
Ta horkokrevnost se mi na něm dost líbí. Jen díky tomu je to... prostě ten náš Kenji. Bez toho by to nebyl on. :) Jen tedy tentokrát mě to naštvalo, ale to nechci už rozebírat. Jinak jsem se u té rvačky taky celkem pobavila. S tou hadrou i to, jak se Kiichi nabídl, že umyje záda i Kenjimu. XD XD To by taky tedy bylo zajímavý. XD
Ano. Chvíli mi Kiichiho líto bylo taky, ale přece jen toho natropil tolik, že by se chlapeček musel snažit, aby se mi ho zželelo na delší dobu.
Yeeeeeey, opravdu? Tak trochu jsem doufala, že by si těm dvěma dala prostor také. Takže do toho klidně můžeš potom jít. :D :D Už teď se těším. :)
Každý z nás má právo na depku. Ale říkám ti jedno. I když se odtud pokusíš zmizet jen na měsíc, určitě tě zase všechny přitáhneme zpátky za vlasy, pokud to nepůjde po dobrém. :D :D
No, já zase děkuji za skvělej díleček. A jsem ráda, že komentář potěšil. :)
PS: Ehem, trochu zapeklitá otázka. Noo, buď je přidám do svých povídek ve vývoji nebo je smíchám např. s RP příběhy tebe a Bee Dee. Vím sice, že to nedává smysl, ale víš, jak skvěle by Taishi a Haruno vypadaly ve vlčím kožichu a Ayano by si zatím mohl pít čajíček s Tamem..? Kyaa, je to strašně roztomilý.. ^-^ No, a pak zase pro změnu pokračuji v příbězích, které jsi ukončila. Třeba právě Tameho a Isai, jak společně žijí ve sněžném království. :) A taky se přiznám, že jsem si vymyslela jednoho chlapce a jeden rod, kteří žijí ve světě tvého příběhu. No a ten chlapec žije ve vyhnanství s Tarem. XD XD Jak říkám, mám toho spoustu. Moje fantazie je nezastavitelná zvlášť před spaním a ty máš takové skvělé příběhy, že do toho vždycky něco propašuji. XD

Přidat nový příspěvek