Re: Yes

topka | 12.07.2017

Teda, ono to vypadá, že tady u toho sedím a číhám na každý komentář... hi hi hi , ale pravda je taková, že jsem zrovna vložila další kapitolu a dívám se, dívám, a hele... kated píše... Děkují :)
Tak jo... kluci si to vyříkali a myslím, že Kenji Mareovi docela udělal čáru přes rozpočet tím, jak se choval, a jak to ze sebe všechno vychrlil. Ale nejspíš bylo na čase. A to, že se role obrátily, že Mareo byl ten, kdo roztánul nohy, byl jen důsledek toho všeho. I když je fakt, že to Kenji takhle chtěl už od začátku, ale zatím si nebyl jistý a hlavně - byl nezkušený. Ale Mareo mu ukázal jak na to a taky... něco se v Kenjim za ty poslední dny změnilo. Něco, co mu dodalo víc jistoty. :) A tak není divu, že tu koupel opravdu potřebovali :) chich... :) U Manza jsem chvíli váhala, jestli má na ně huknout, nebo je nechat na pokoji. No, a druhá varianta vyhrála... :) A proč? To je hned v další kapitole.
S tou eletkřinou jsem se musela smát. Jsi mi totiž připomněla syna, když byl ještě malý a vypadla nám na několik hodin elektrika. Líbilo se mu, že jsme po tmě a svítíme svíčkama a na záchod chodí s baterkou. Ale jaksi nechápal, proč si nemůže pustit televizi. A korunu tomu nasadil, když se zeptal, jestli si teda může pustit pohádku aspoň na počítači. :D :D Prostě jsme měli o zábavu postaráno. :)

Přidat nový příspěvek