já jsem taková trubku :D

kated | 18.06.2017

Takže za prvé jsem vůbec ale vůbec aaale ůůůbec nepoznala, že jsi minule přidala další kapitolu :o :o :o to mám z té ochutnávky co mi přiletěla na mail :D úplně mě zmátla (podle začátku jsem věděla, že už jsem to totiž četla a tak jsem si říkala minulý týden, že si asi dáváš jen oddych :D ) no ... takže vlastně dnes čtu dva dílečky naráz a musím říct WOOOOOOOOW :O :O bylo to úžasný!!! Tolik se toho pro mě stalo :o :D ahhh jsem moc ráda, že se má předtucha, že je Mareo naživu vyplnila a já nemusela truchlit. Kenjiho pocity naprosto chápu. Musel se cítit šťatně a zrazeně zároveň... muselo to být pro něj těžký. To že se rozhodl jít za Manzou bylo jedině dobře :) vypadá jako dobrý chlapík s medvědím tělem ale s duší chápavé medvědice. Ahhh kdyby si vzal Kenjiho jako svého chráněnce a z Kenjiho se tak nakonec stal zbrojíř (nebo tak nějak :D ) tak bych byla šťastná. Určitě by se tam cítil dobře :) hihi navíc pokud by ho tam měl pod křídli Manzo tak by si na něj už nikdo nikdy nedovolil :D :D hihi už se těším na pokráčko :D na to jestli fakt Kaido vpadne do zbrojnice a nebo jestli ho Manzo uzemní :D a tak se těším na Marea jak se bude chovat až zjistí, že se Kenji nevrátil do pokoje do zámku aaaa taky pak následně na to jak se bude tvářit až zjistí že v zámku je. Jen je v jiné části :) :D
hihi děkuju moc moc za díleček :D byl krásnej sten´jně jako ten minulý!!! Jsi rpostě třída a i když jak říkášš to není pdole tvých nejlepších představ tak podle mě to je naprostá bomba :D :D
ps k minulému dílečku: za pomoc není zač :D všimla jsem si že jsi tam přepisovala a dopisovala :) fakt si tu kapitolu dokončla fantasticky:D :D

Přidat nový příspěvek