ahh

kated | 26.02.2017

Ahhh nejen Kenjiho a Jasona, ale i mě :D :D ... hehe nééé... u mě byl akorát problém, že ze začátku tohoto dílečku jsem byla ještě rozlazená z přečtení jednoho komentu na a-m...aaale po zradičce jsem se zase vrátila do normálu :D. teeeda lehce jsem soucítila s Jasonem, ale zase mě to nakoplo :D ... takže díleček byl zase opět krásně depresivní :D :D haha teda alespoň mi tak stále připadal... ponurá náladička a beznaděj... ahhh jak moc ráda bych se stala na chvíli oním gaučem na kterém seděl Jas a objala ho místo toho gauče :D ... Jinak k tomu telefonátu... ahhh Sergi je trdlo. Vždyť zná novináře ne. Ti si vymyslí všechno možný. Vždyť si vymysleli i to, že je Jas zmlácenej od Sergiho... ahhh jo... nechápu proč se zachoval tak jak se zachoval... ahhh... teda jako ... možná jo a to mi možná dává lehce naději na udobření :D :D protože jestli se choval tak jak se choval (myslím Sergi) tak k Jasonovi stále něco cítí ne? Vždyť to bylo také žárlivé chování :D :D ahhh no nechám se překvapit dalším dílečkem :D ... na který už se strašně těším :) určitě bude stejně skvělej jako tento :D jo a děkuju ti za něj :D
ps k minulému komentu: jééé ty si ale :D :D hihi ale jooo takhle to má větší grády :D :D protože sjem furt na pochybách kdo kdo kdoooo :D :D No právě... co to je když si toho není Jason vědom... to je na tom to nejzvláštnější. Podvést ho snad nemohl to by si snad uvědomoval. hmmm to je prostě úplně aaaaaa.... já rpostě nevím co by mohl udělat tak hroznýho, že by se s ním chtěl Sergi rozejít :D ... jestli byl třebas Sergi majetnický a nechctěl se o Jasona dělit s nikým... nééé já to vymyslela :D ... Jason si furt půjčoval Sergiho spodní prádlo a Sergi už to nedokázal snášet :D :D :D haha ... to asi ne co :D :D ...ale jdi :D žádná tvá povídka není klišé :D ... hehe jo a bredova a melova přítomnost (narážím na "Ale tahle kapitola své opodstatnění určitě má. :) A jak? To se teprve dozvíš. :) ")... joo tak to už se těším co vymyslíš :D

Přidat nový příspěvek