co to?

kated | 30.01.2017

Ááá takže popořadě :D co mi to děláš? :D chtěla jsem se už od probuzení učit aaale jelikož jsem zjistila, že tu máš další díleček horkokrevňouše Kenjiho tak jsem to učení musela odložit :D ... ahhh... Musela jsem se culit nad Kenjiho poprvé :D teda spíš... nad jeho stavem po :D :D jooo bolest zad není příjemná věc :D :D sem se divila, že se mu aj nepodlomily kolena :D ... jinak u toho "Mám pocit, jako bych prošel bojovým výcvikem"... jsem se taky zasmála jako Mareo :D kenji je učiněný romantik :D ... a pak ještě něco... týýý vado já si hned říkala jestli v tom třeba Yasu nejede s Kiichim :D je taká divná :D ... hlavně jak bezbolestně dělala svou práci... jako ať nevykládá, že ji ta noha kdy bolela... mě věně bolej nárty(prej nemoc lidí co rychle vyrostli xD ) a ta bolest jen tak ze dne na den nezmizí :D ... ahhh... jako chápu proč má Kenji takovej divnej pocit/strach... ale myslím si, že snad Mareo na něm dokáže poznat, že k Yasu nic necítí a tak by s ní nic neměl :) Vždyď se jen na něj kouká jak na svatej obrázek :D :D .D a to si myslím, že Mareo vidí :D ... jinak jsem nečekala že tam bude ještě něco o scéně jak Tame utekl (už jsem si nepamatovala jestli si vůbec zmiňovala kdo zjistil, že tam tame není) a tak jsem byla mile překvapena, že to zjistil Kenji :D ... no... momentálně to ale nemělní nic na faktu, že jsem spíš teď napnutá na to jak zareaguje Mareo a jak mu to Knji řekne :D ... já bych klidně na jeho místě se vydala za Mareem do vesnice a řekla mu to osobně :D aby to nemohl někdo pokroutit tak jak chce :D
No a to je ode mě pro dnes vše :) děkuju moc za díleček a snad už budeš brzy plně při síle :)

Přidat nový příspěvek