Re: áááá

topka | 26.12.2016

:) :) Musí to být Mareo... musíííí... Hele, já ti nevím :D Vždyť Mareo přece neklepe, vždycky normálně vejde do Kenjiho pokoje jako do vlastního, přece, ne? Tak přemýšlím, kdo by to ještě mohl být, kdo by mohl takhle Kenjiho překvapit, že ztratil řeč :)
A ano, tvrďák Kenji :) Jen by musel nosit roláky, aby to zamaskoval, nebo šátek, ale i ten šátek by byl stejně nápadný, protože to normálně nenosí :D
A taky - neumí držet jazyk za zuby. Jinak řečeno co na srdci to na jazyku. Prostě je takovej a je mu jedno, kdo před ním právě stojí. Hi hi hi , tak přemýšlím, jestli by byl schopen dělat zvěda, nebo špiona... asi ne, co? nejspíš by všechno vykecal první tetce na návsi :D :D
Jojo, rozhodně by si nešel lehnout, ani kdyby to dostal rozkazem. Opravdu čekal na Marea, na svého miláčka :) a nejen to... jeho tělo si prostě začíná říkat o... no... však víme :D Je to nevybouřené mládě po všech stránkách a nějak tu svoji touhu nedokázal skrýt. Byla silnější než nějaké přetvařování. Taky jsem to viděla úplně živě, jak stojí uprostřed pokoje s našpicovanýma ušima a ocas se mu kmitá za zády. :) Fakt jen šťastně štěknout :D :D
Ichi je taková vedlejší veselá postavička, takový ten trochu bláznivý doktůrek, žijící svými bylinkami, mastičkami a kdo ví čím... Ale rozhodně není blbej, i když má sůj svět. Možná by si zasloužil nějakou svoji bonusovku? Hmmm.... to by ale musela být komedie, protože mi k němu nic jiného nesedí :D
No, insiprace... že by ano? chi chi :D :D Je fakt, že už strašně dlouho jsem nerozdělila nějakou kapitolu na půl. Naposledy si pamatuji, že to bylo u Alexandra, ještě na anime-manga. A zrovna v tom nejlepším, myslím že to bylo v momentě, kdy se měl poprvé vyspat s Pavlem :) Ale tady už to mám vcelku :)
Děkuji za přáníčko :) A taky děkuji za krásný komentík. :) ♥

Přidat nový příspěvek