áááá

kated | 25.12.2016

ÁÁÁÁÁÁÁááááááááááá tak za prvé ten konec :D ááááá :D :D :D určitě to bude Mareo!!! Musíííí!!! :D :D když už je Kenjatkovo tatík smířenej s jejich vztahem tak tam musel poslat rozhodně Marea protože on je snad jediný, komu na sto procent věří, že by Kenjimu neublížil :D :D ahhh jak já se těším na pokráčko :3 :D :D :D ... hehe a teď ke zbytku :D začněme od začátku...
přesně ichi není blbej :D :D bylo jasný, že hned pozná, že Kenjiho někdo škrtil :) chudák Kenji jak se to snažil zamaskovat :D hihi vím, že se snažil tvářit lehce jako drsńák, že to nic nebyloa že si to vyřeší sám... ááále to nemění nic na tom, že to měli vědět i ostatní, že se něco děje :) takže já Ichimu jen tleskám :D
ahh dále pak...ještě štěstí, že Kenji neumí držet jazyk za zuby a věci vždy tak hezky nakousne, že druhýmu dojde co chtěl říct :D hehe teď poukazuju na tu větu "Jsem zvyklý na výhruž-" :D .. haha co asi tak chtěl říct :´D
hihi potom to „Proč si nejdeš lehnout?“ snadná to odpověď :D protože byl na trní z toho že Mareo nešel a nešel :D ahh jak je sladký :D
navíc...to jak tam pak stále čekal a našpicoval uši a ocas mu zavibroval (či co to udělal) tak jsem si ho úplně představila jak s ušiska venku a celý nervózně natěšený čeká a čeká kdy Marea zahlédne :D hehe prostě roztomilost sama :D
ahhh tak ti pěěěkně děkuju za celý půl díl :D :D :D (ty ses mnou inspirovala že jo :D ) hehe a už se těším na zbyteček :)
A ještě jednou krásné svátky :) :D

Přidat nový příspěvek