Re: věřím, že spojit oba příběhy dohromady, musí být složitý :) a proto si pro mě profík! :D

topka | 17.09.2016

Určitě bys čekala třeba i měsíc? Mám to zkusit? :D :D :D
Tak byla jsi zvědavá, co na to Yakei? Možná si to nechává na jinou chvíli a bude s tím Kenjiho pěkně trápit. :D Anebo bude dělat, jako že nic neviděl. :D Anebo to nabonzuje taťkovi...:D Ach... těch možností je :D
A ano, konečně to Mareovi řekl, i když byl teda v první chvíli hodně v šoku a měl pochybnosti. Ale tak je to silný kluk, horká krev a řekla bych i horká hlava, která chvíli přemýšl, ale pak jedná tak, jak mu přijde na mysl. Řekla bych, že tohle bylo snad poprvé, kdy se rozhodoval. Ale je to paličák a prostě si usmyslel, že to Mareovi musí říct. No... A vyšlo to. :D Ale beztak měl bobky, že ho Mareo odmítne :D Určitě nečekal takovou reakci a nedivím se, že se pak usmíval jak měsíček, i když se museli rozdělit. :D
Ale kdo ví, jak dlouho mu ten úsměv zůstane, přece jen se příběh ještě není u konce. :) :)
JInak musím říct, že Kenji ještě překvapí a rozhodně se těším na to hlavní jeho překvapení. \
Tak jsem ráda, že jsi trpělivá osůbka a samým čekáním jsi mi tu neumřela. :) Díky za přečtení a krásný komentář. :) :)

Přidat nový příspěvek