věřím, že spojit oba příběhy dohromady, musí být složitý :) a proto si pro mě profík! :D

kated | 17.09.2016

To je v pořádku! :) Já bych čekala klidně i měsíce na další dílek! Sice moc čekání nemám ráda, ale když to stojí za to tak jsem schoná se překonat :D vážně :D .... Nudit? Si blázen! Koho by takové veledílo nudilo :p :D ... bylo to excelentně napsáno :) Ahhh konečně se s Mareem viděli a řekli si, že se milují :) :3 ... ahhh neumím si ani představit jaký muka bude Kenji zase prožívat když se s Mareem nebude moct zase delší dobu vidět. No Tame se sice taky neviděl dlouho s Isaem ale Tame je přeci jen trošičku silnější. Možná to je i tím, že je starší jak Kenji. Přeci jenom Kenji je takovej Cipísek :D ahhh snad si to nebude tak brát, když už ví, že se navzájem mají rádi a že mu nikam neuteče :D
Ahhh jinak ... čekala jsem, že něco Ykaei řekne na ten kissák mezi Mareem a Kenjim a ono nic :D :D :D hehe nebo si to šetříš až na další dílek? :D :D :D no tak i tak.... už se těším na pokráčko :) na který si počkám tak dlouho jak jen bude nutné! :) protože to vždy stojí za to :) :D :)

Přidat nový příspěvek