Jo, Justin je v prdeli...doslova :D

Yuuki-Lawrence | 08.04.2016

Nádherné zakončenie kapitoly! :3 Justin si konečne začína uvedomovať nejaké city k Brianovi a krásne žiarli na Simona, ktorý mi je síce vážne sympatický, ale bude si musieť nájsť niekoho iného, pretože Brie je proste Justinov a nikoho iného :-) A Naomi by sa mohla nenápadne stratiť z ich životov...neprajem jej samozrejme nič zlé....mohol by ju len niekto prepadnúť a predať na trhu s bielym mäsom niekam na druhý koniec sveta....alebo by ju cestou do školy mohol zraziť kamión a šofér by dostal cenu za zbavenie ľudstva jednej blbky a za záchranu môjho duševného zdravia...napríklad... ehm...a tak...ale vážne jej neprajem nič zlé....ehm....iba trošku *angel smile* xD

Inak tak mi napadlo...akej farby má Justin a Brian vlasy ? A oči ? Nejak sa neviem rozhodnúť, ako si ich predstaviť a nie som si istá, či to tam niekde bolo spomenuté (možno som len zabudla alebo si to nevšimla) :D :D

Každopádne ďakujem za ďalšiu úžasnú kapitolu :-) 13-ka je moje šťastné číslo, takže som vedela, že bude dokonalá :3

Přidat nový příspěvek